Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyire számít családi ház...

Mennyire számít családi ház vásárlásakor ,hogy valaki fontosnak tartja , legyen nagy udvar/ telek és gazdasági épületek ha szereti az állatokat és tartani szeretne különböző haszonállatot ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 10. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem a kérdést. Ha fontosnak tartom nyilván olyat is nézek és veszek.
2021. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretem az àllatokat, vannak madaraim, kutyáim, csak kint.

Az udvarunk hatalmas, 2 nagy épétési telek egyben azon a házunk.

Haszon állatom sosem volt, nem is lesz, és ilyen kis èpületekre sincs szükség

2021. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Mi a kerdes? Ha valaki disznot, baromfit akar tartani akkor azt nem egy 100nm-es telken fogja elkezdeni, nyilvan nagyobb teruletet nez, es elony, ha mar megvan hozza az epulet de azt fel is lehet epiteni viszonylag gyorsan.

Ha valaki nem akatmr ilyesmivel foglalkozni, akkor szerintem inkabb nyűg a mellekepulet es ha nem hasznalhato pl. garazsnak, muhelynek, mert kicsi, vagy nem olyan helyen fekszik, vagy nagyon ramaty allapotban van meg le is kell bontani, plusz ido, penz es hihetetlen tormelekkel meg mocsokkal jar.

2021. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
86%
Ha nem tengerimalaca, van, vagy akváriumi halai, akkor nagyon fontos. Kutyának, macskának, nyuszinak nagyon fontos, haszonállatoknak meg kifejezetten nélkülözhetetlen.
2021. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem fontos, mivel haszonallatban nem gondolkozom :D Van kutyam es macskam, de inkabb bentiek, a kertbe is csak felugyelettel mennek ki, a kutyaval meg nyilvan pluszban setalni jarok.

De ha neked igen, akkor igen. Nyilvan ez egyeni preferencia kerdese.

2021. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván számít, mert ha ilyen céljai vannak az illetőnek akkor nem a szobában fogja tartani a haszonállatokat. Kell a nagy telek.
2021. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Tyúkokat tartunk, csak a mi tojásellátásunk miatt, eddig 7 volt a legtöbb, 3 a legkevesebb. Miattuk nem kellett volna nagy telek, elvannak 20-30 négyzetméteren. Viszont elég nagy veteményesünk van, meg kicsi gyerekeink, nagyon szeretünk bográcsozni, tollasozni… inkább ezeket vettük figyelembe.
2021. jún. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!