Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hol lenne megfelelőbb tartani...

Hol lenne megfelelőbb tartani nyúlakat? Disznóól félében vagy garázs féleségben aminek nincs ajtaja?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy a disznóól nyáron hidegebb lenne de nyitott ajtónál sem lenne sok fény ha egyáltalán ez számít. Levan betonozva egyébként.


A csűr/garázs féleség egy magas épület a padlás mellett, nyitott, ajtók nélkül, fényes poros hely ami nincs le betonozva hanem valami puha talaj van és sok por, homok féle.


Régi paraszt ház. A szomszéd azt javasolta a nyitott helységben el lesznek a nyulak. Neki kezdtem takarítani de arra gondoltam mi van ha a másik épületbe tenném őket. ( egy disznónak az tökéletes lenne, ami nem lesz)



2021. dec. 13. 12:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Itt megnézhető mind a két helység. Valamiért elfordult a kép. ( Tudom csúnya, koszos és lomos mindkettő. Nemrég költöztem ide, majd kifogom takarítani szépen. )


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. dec. 13. 19:13
 12/17 A kérdező kommentje:
Nektek beadja a képet?
2021. dec. 13. 19:25
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
a nyitott akkor lenne jó, ha szerelnél rá két nagy ajtót oldalról, így nappal kinyitva kapnának fényt és megoldódna a szellőzés. Becsukva télen a hidegtől, illetve nyáron a melegtől, szeles időben pedig a huzattól védné az állatokat. Arról nem is beszélve, éjjel a róka azért könnyen szétszedné a ketreceket, a zárt ajtó a kártevőtől is védene.
2021. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor marad a disznóól 😀
2021. dec. 13. 20:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Én már tartottam disznóólban nyulakat, elreteszelt bejárattal, illetve magasan lévő, szűk ablakkal. Egy éjjel bemászott valami az ablakon és az összes nyulat megfojtotta. Úgyhogy jó erre is vigyázni!
2021. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már készen van lassan minden csak háló kell rá. A disznóólban lesznek, próbálok szerezni majd cicákat és van egy nagy kutya is. De egy foxi még jól jönne.
2021. dec. 23. 10:44
 17/17 anonim ***** válasza:

Minek a macska?Majd nehogy lefojtsa a nyulakat

Kutyat se nagyon kene a nyulak kozelebe engedni de te tudod

2021. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!