Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van értelme a házityúk tartásn...

Van értelme a házityúk tartásnak, szaporításnak ha az ember nem vágja le őket? Mit lehet tenni a sok kakassal, idős tyúkokkal?

Figyelt kérdés

Van közel 50 tyúkom és kakasom. Fele nagy termetű, másik fele kicsi.

Sajnos, az a problémám, hogy képtelen vagyok egyet is leölni! Sosem voltam rá képes!

Míg éltek a nagymamáim, ők vágták le őket, a feldolgozásban már én is segítettem, az nem okozott gondot.

Nagyon szeretem őket szaporítani, de így az a baj, hogy mindig csak egyre több lenne, ha folyamatosan keltetném őket...

Tyúkot könnyen el lehet adni, de a kakasokat nagyon nehéz, mert tőlük mindenki szabadulni akar...

Ez a főprobléma, hogy a kakasokból van sok...

Tavaly keltettem csibéket, de idén már nem akarok, mert így nincs értelme...



2022. febr. 23. 10:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem se erőltesd, mert a végén Vegán leszel. (Persze ez nem biztos hogy baj lenne.)
2022. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ismerős nincs, de ismerős ismerőse levágná.

Kérdezz rá, szerintem hamar találsz.

2022. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberként találd már fel magad. Nem tudom elhinni, hogy ha elkezdesz körbejárkálni vagy valamilyen vásárba helyben ha kimész, nem tudsz körbekérdezni és találni valakit, akinek az ismerőse vagy ő maga levágná neked. Akár pár tyúkot is fel lehet ajánlani melléjük, és hogy mellé valamennyi kakast is elvihetnek. Magadnak tök felesleges ennek nekiállni, ha úgysincs tapasztalatod meg sajnálod, meg ennyi talpraesettséggel csak az állat levágása során okoznál annak felesleges fájdalmat a hozzá nem értéseddel.
2022. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!