Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A malactartás milyen erkölcsi...

A malactartás milyen erkölcsi előnyökkel jár?

Figyelt kérdés

Az állattartás lehet meditatív is.

Pozitív hatással lesz a disznózás a mentális egészségemre?



2022. jún. 1. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én ebben nőttem fel. Unalmas volt az életem nélkülük, aztán ugye amikor volt az első két disznóm akkor még olyan 10-12 éves lehettem majd én ezekkel együtt nőttem fel. Csomoszor fialtattuk őket is , és nagyon megéri. És ezt nem pénzben írom, mert mi sosem adtunk el disznót, hanem családtag volt nálunk minden egyes disznó. Szerintem próbáld meg, mert megéri;).
2022. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A sertés nagyon érzékeny állat. Tisztán kell tartani.

Tévedés, hogy szeret a szarban fetrengeni. Viszont szeret fürdeni, tiszta almon aludni. Szereti, ha kefélgetik a bőrét.

Bármilyen állatot tartasz, akkor erkölcsös, ha az igényei szerint gondozod.

2022. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Némelyik érzékeny. Vannak olyanok, akik direkt kiboritják a vizet a vályúból, és fetrengenek a sárban. Nekünk több száz disznonk volt anno, mivel apam tenyésztő volt, engem csak az ilyen vietnami disznók fogtak meg. Úgymond az a dísz állat.:) Szerettem őket
2022. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kismalacoknál aranyosabb állat nem létezik. De sajnos nagyon gyorsan megnőnek és elég sok a gond velük, ha nem akarod bezártan tartani őket.
2022. jún. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2, sok pedig szeret a sorban feküdni, mivel nem tudnak izzadni, ők úgy hűsitik magukat.
2022. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha éjjel egykor nem írnál alvás helyett , az többet dobna rajtad!!
2022. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os, mi az összefüggés?
2022. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A malacpürkölt korábban kismalac, nem sajnálod elfogyasztani ?
2022. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy TV stábbal meglátogat a miniszterelnök, meg tudod hívni egy malacpörköltre .. Mindezt láthatja egy ország is..
2022. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!