Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ha levágtam az öreg tyúkokat,...

Ha levágtam az öreg tyúkokat, hogyan tudom fertőtleníteni a rácsokat mielőtt újakat hozok?

Figyelt kérdés
Egy betonépülethez van hozzáépítve, azt az oldalat le tudom fertőtleníteni, meg az alját is, csak a rácsokat nem.

2022. júl. 12. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem lehet fertőtlenítővel lefújni a rácsokat? Milyen fizikai akadálya van?!
2022. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én telibe átszoktam meszelni az egésztyúkudvart. A zárható oljukat ahová aludni járnak meg tojni azt kimezelem miután kitakarítottam, és meszelés után szoktam bedobni friss szalmát. Az udvar részt ahol fal van ott meszelek, ahol meg a kerítés van én azt leszoktam mosni magasnyomásúval simán mert nekem régibontott kerítésből van megcsinálva és azt hálóztam be hogy ne tudjanak kiszökni. Sima lemosás annak bőven elég.

Én régen tartottam nyulakat nekik a helyüket telibe átmeszeltem ketrect mindent átkentem ez bőven elég volt.

2022. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Mésszel miért nem tudod?
2022. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Adom a másodikat.
2022. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A rácsot hogy tudom lemeszelni?

De akkor csak simán lemosom ahogy a 2. írta.

2022. júl. 12. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Gazda boltban fertőtlenítő oldatot vennék és lefújnám vele.
2022. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Gázperzselővel is érdemes a fertőtlenítő spray előtt végigmenni rajta, nyilván a hő esetén nem kell azon gondolkozni, hogy "befolyt-e" oda, ahová kellett. Illetve azzal valamelyest a földet is tudod.


Egyébként rácsot is tudsz meszelni, ecsettel elég egyszerű azt is...


2-3 havonta érdemes egyébként fertőtleníteni amúgy is, erre a meszelés tökéletes.

2022. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Permetezővel. Víz + Septo.
2022. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!