Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan szokathatnám le a...

Hogyan szokathatnám le a sertéseimet arról, hogy a karámot ne törjék ki mindig?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsony előtt fogtam sertésnevelésbe, azelőtt telhesen más területen dolgoztam.


Azóta nap-mint-nap arra megyek ki reggelente, és tulajdonképpen egész nap, hogy a karám kitörve, és mind a 14 sertés odakint járkál a mezőn🤬.

Egy nap hányszor újjáépítem a karámot Te szent Isten, de nem tudok hatni rájuk, csak mejnek mint az állatok. Mit tegyek?

Még közel sincsenek disznótór kötelben, ahhoz még nőniük kell. Ááá, embertelen már...



febr. 17. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:

@ közelben.

Bocsi a hibáimért. Teljesen kivagyok már. Egyedül, ráadásul.

febr. 17. 19:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Villany

Drót

Erős cölöp mélyre

febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orrkarika
febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
79%
Esetleg téglából egy normális ólat épithetnél nekik.
febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Drótból karikát szoktak tenni az orrukba. Nem tudom, ez ma mennyire elfogadott, az állatvédelmi törvény miatt, de a 80-as években apám még saját maga megcsinálta a karikázást.
febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!