Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Menyi tejet ad egy kecske egy...

Miki 2000 kérdése:

Menyi tejet ad egy kecske egy nap? És a kecske tejet hol lehet eladni vagy kinek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy egy nap egy kecske mennyi tejet ad és annak tejét hol vagy kinek lehet eladni?És milyen árban van most a kecske tej?

2012. dec. 6. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó anyád van akkor kb 3-4l ad. Nem tudom hol lehet eladni kb 500-600ft/l.
2012. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hova lehet eladni a kecske tejet vagy kinek?
2012. dec. 6. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Gyömrői és a Monori piacon elkapkodják (gondolom a többin is). A jelenlegi árát nem tudom, az allergia szezonban 600 Ft/l áron adták.
2012. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én netes hirdetésekben 300-400 Ft körül láttam,de a felvásárlók kevesebbet adnak érte,kb 250 Ft körül.A napi tejhozama kb 2-3 liter körül lehet.
2012. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, neten ennyiért kínálják. Egy a baj vele, hogy nem látott kecskét.

Én gazdálkodó vagyok, és meggyőződésem, hogy jó minőségű mezőgazdasági terméket kis mennyiségben eladni és venni is CSAK PIACON szabad.

2012. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)és azt nem tudja valaki hogy kel e oltást vagy ilyesmit adni a kecskének hogy árulhassuk a tejét?
2012. dec. 6. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel ilyen mennyiségnél senki nem fog foglalkozni (még a piacfelügyelő sem)

Ha teljesen szabályosan akarod csinálni, akkor állatorvosi igazolás kellene az állatok TBC mentességéről is, az pedig nem aprópénz.

2012. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A TBC oltás kecskénként menyibe kerül?
2013. ápr. 4. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!