Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ha disznóvágás előtt azt...

Ha disznóvágás előtt azt csináljuk a disznóval, amit a macska az áldozatával, akkor a sertésnek is finomabb és édesebb lesz a húsa az adrenalin/vércukor emelkedése miatt?

Figyelt kérdés
Vagy eleve maximális stressznek van kitéve a vágási tortúra alatt?

2013. máj. 25. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a sertésnek nem lesz édesebb a húsa, te pedig állatkinzásért bíróság elé kerülsz.
2013. máj. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igen ítélne el senki(nem merne)Ha egy 180 kg-os disznóval dobálódzol,el-el kapod a levegőben.
2013. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálad okosasabb állatok igyekeznek azelőtt megölni a zsákmányt mielőtt az elkezdené védeni az életét, teszik ezt azért, hogy ne őket öljék meg. Nem egy példa volt már rá, hogy disznó embert ölt, csak jó helyen kell elkapnia, az ereje megvan hozzá, de játszál vele ha akarsz... igazából meg is érdemled ha olyan hülye vagy.
2013. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

"Vagy eleve maximális stressznek van kitéve a vágási tortúra alatt?"


Miért, szerinted nem? Csak éld bele magad a helyükbe. A vágóhídon ráadásul sokszor még rosszabb a helyzet, mert előtte a teherautóról fel és leterelés, az ismeretlen környezet, a vérszag stb is hatalmas stressz nekik, mert addig a pár hónapig amíg éltek nem ismertek semmit, csak ugyanazt a négy falat.

2013. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ó de tudtam,hogy egy elméleti,már-már komolytalan kérdésre lesz egy-két habzószájú barib*szó aki egyből rohamot kap.

Megnyugtatnálak,hogy életemben nem bántottam még állatot,nem is szeretnék(habár disznóvágáson már voltam),csak kíváncsi voltam,hogy a mai trendi kor szellemének megfelelően mikor jelennek meg a radikális állatvédők fröcsögni.

Egyébként biológiailag(de csak elméletben!!!)tényleg érdekelne a válasz.

Addig is megyek jojózni az egerekkel... :-)

2013. máj. 25. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha biológiai válasz érdekel, akkor tessék: az íze nem tudom, hogyan változna, de a felszabaduló stresszhormonok miatt nem lenne túl egészséges. Most pedig megyek és jelentem ezt a bevallottan provokatív kitalációt.
2013. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!