Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van körülberül 14 csirkénk...

Van körülberül 14 csirkénk meg egy kopasznyakú kakasunk. A csirkék 1-2 tojnak utána 8-6 tojnak. A forróság miatt van ez? De van friss hideg vizük sok árnyék is. Mit tegyünk a családommal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted a kérdést hogy egyik nap sok tojás van, másik nap kevés, az azért van mert a csirkék pihennek. Egy csirke egyet tojik egy nap, de viszont ritka hogy minden nap tojjon ugyan az a pipi. Hát ha egyik nap letojik a 8 akkor másnap tojnak azok akik előző nap nem tojtak, vagy ilyesmi. Sok zöld legyen előttük, és tiszta kukorica, semmi búza. Ezek elősegítik a tojástermelést
2013. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy 1-2 hét-ig keveset tojnak,1 hétig meg 6-8-at tojnak
2013. júl. 26. 21:30
 3/4 ZooBetti válasza:
Szia, nálam is így van az időjárás nagyon befojásolja ha szabadon tartod őket és nem zárt ólban bezárva, a nagy hőségben is kevesebb a tojás és hírtelen lehülés is zavarja őket, nyáron én kukorica helyett tritikáléval etetem mert a kukoricától még jobban melegük lesz az télen nagyon jó, de nyáron nagyon fűt, sok zöld is jó ilyenkor, szellős árnyékos hely nap elől el tudjanak bújni.
2013. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az időjárás és a tyúkok kedvük szerint változik... /nekünk is vannak ezért tudom/
2013. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!