Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hol lehet tuti biztosan fajta...

Hol lehet tuti biztosan fajta tiszta fekete Australorp csirkéket rendelni?

Figyelt kérdés
Mert egyrészt csak gazdák hirdetéseit találom, akik azt mondanak amit akarnak nem tudhatom, hogy igaz-e, és ezek is az ország másik végén vannak. Varázsolni nem tudok, az út meg drága.

2014. máj. 9. 18:52
 1/4 Gabica12105 ***** válasza:
Kérdezz meg egy állatorvost ő biztos tud ebben neked segíteni nekünk is ő segített bár nekünk brámára volt szükség. Vagy ha Miskolc környékén élsz Ónodon lehet néha kapni de nem lehet ott tudni hogy keresztezve van e.
2014. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hé! Egy állatorvos mondd meg nékem! Amúgy egy állatorvos miért biztos, hogy tud? Gyógyszerezni nem csak fajta tisztát lehet.
2014. máj. 14. 00:48
 3/4 nagyimi válasza:
Sziasztok! Nekem vannak 14 hetes fekete australorpjaim, néhány jércétől és kakastól meg fogok válni. 1,2-1,5 kg. közötti súlyúak. Hogy mennyire fajtatiszták, azt nem tuom megmondani, egy szolnki úrtól vettem tavasszal a törzsállományt, a kakas dunántúli, a tyúkok pedig békési származásúak. (Persze ez az eladó állítása szerint.) A madaraim a fajtastandardnak megfelelőek, bár néhányuknál a 4. és 4. evező hegye kissé fehéres, ez időnként elővillan, ezek a szakirodalom szerint továbbtenyésztésre nem alkalmasak. Már én is keresgéltem tenyésztőket, kakast szeretnék cserélni, vagy vásárolni. :D Kitartás!
2014. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagyimi válasza:
:D 21 hetes az állomány, a fehér evezőtollakat egytől-egyig kinőtték. A szebb kakasok 2,5-2,9 kilósak. [link] itt még 18 hetesek.
2014. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!