Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » El mered vágni egy csirke...

El mered vágni egy csirke nyakát, ki is tudod belezni?

Figyelt kérdés
Csinál még valaki ilyet,vagy konyhakészen veszitek meg?
2016. okt. 31. 20:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szüleim, nagyszüleim csináltak még ilyet régen amikor nagyi látogatás volt és azonnal vágni kell őket lefele, nehogy megéhezzünk :DD

De én nem merném megtenni.

2016. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem kínozni azzal,hogy nem jól kezdem nyirbálni a nyakát stb így én egész egyszerűen egy fejszével lecsapom az egészet.Nem bonyolult kibelezni se. Viszont a forróvízbe be majd tollakat letépkedni,nah az nem éppen a kedvencem ezért mi nem tartunk mert összességébe macera,de ha kapunk élőt akkor azt megcsinálom persze
2016. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 piriiiii ***** válasza:

A szüleim csinálják.

Én soha.

2016. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen én minden hétvégén szoktam vágni. Minden folyamatot egyedül csinálok. 24L
2016. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A nyakát nem vágom el, nem vagyok rá képes. De ha más megteszi, a többit megcsinálom.
2016. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Merni merném, de nem akarom.
2016. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én még sose csináltam ilyet. A nyakát elvágni nem merném. A többit nem tudom hogy kell csinálni, de azt megcsinálnám ha tudnám (nem undorodnék tőle).

De őszintén szólva én még combból is az előre filézettet veszem... minél hamarabb végzek a konyhában, annál jobb.

2016. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem csináltam ilyet soha, de így a város közepén nem is találkoztam sok élő csirkével, az az igazság...


Lehet, hogy elsőre lenne bennem para, meg totál bénán fognék neki, de tisztában vagyok vele, hogy a csirke nem a fán nő, és valakinek le kell ölnie ahhoz, hogy megehessük. Márpedig vegán én nem tudnék lenni, és hús nélkül nem is egészséges szerintem, az ember alapvetően mindenevő lény. Szóval ha muszáj lenne, akkor nem kényeskednék, és megtanulnám, hogyan kell megölni és elkészíteni.

2016. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Nem tudom megtenni.
2016. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
48%

Igen nálunk volt ilyen még 2-3 éve is, de mára olcsóbb mástól megvnni aki levágta. Az is házi, nem bolti, de nem kel annyit dolgozni vele + olcsóbb, mint a darát megvenni a csirkéknek.


Én magam nem öltem, de ngaynyám hidegvérű gyilkos, úgy ölte őket, hogy idejük nem volt még feleszmélni sem. Egyedül az a kis titkot élvezet az arcán ami ledöbbentett. Ráadásu egybeesett ez azzal mikor rájöttünk, hogy ő maga ölte meg a kismacskákat is annak idején... Kicsit psycho a nagymutter

2016. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!