Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért ölik meg a him csirkéket...

Miért ölik meg a him csirkéket, miért nem ajándékozzák el inkább? (cikk is)

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a cikkben olvastam ilyen szörnyű dolgokat.

Miért kell szegény állattkákat megölni, mert nekik nem kifizetődő a fenntartásuk? Akkor már inkább adnák oda vkinek,nem?



2016. nov. 26. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
A profitéhes embernél nincs veszélyesebb állatfaj ezen a Földön. Azt hallottam hogy azért nem adják oda ingyen mert akkor az rontaná a "csirkeipar" üzletét. A linken a képeket elnézve azt mondom hogy az ilyen gyárak helyett a háztáji gazdaságoknak kellene dominálni. Mert ott normális körülmények közt élhetnek a csirkék.
2016. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Majd mindjárt elhiszem hogy egy lehetséges árut ennyire könnyen elpusztítanak.... Mikor rövid időn belül el lehetne őket húsnak adni.


Nem szeretem ha az állatok rossz körülmények között vannak tartva, elitelem az ilyesmit,de tudomásul kell venni hogy vannak haszonállatok és kész. Nem kedvtelésből tartjuk őket, hanem arra hogy megegyük, esetleg más módon hasznosítsuk.

2016. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem rossz oldalról tájékozódsz.

Egyébként kinek adnák oda?

2016. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Túlzottan érzelmi központú a megközelítés, de az is eléggé felemás. A nőivarúakat meg minek nevelik fel és használják tojástermelésre (korlátozott ideig) stb.? A nőivarúaknak is az a vége, hogy megölik őket. Egyébként a kakascsirkéket is felhasználják állati táp készítésére.
2016. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!