Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkónak és gabona...

Leopárd gekkónak és gabona siklónak miből tudnék szép, kő hatású hátteret illetve medencét készíteni és mivel tudnám lefesteni ami nem mérgező rájuk nézve?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy műanyag tálat beásol a földbe azt megtöltöd vizzel kész a medence szerintem igazi kovet ha szedsz a kertből utána lemosod azt nyugodtan berakhatod neki lefesteni sajnos nemtudom mivel lehetne😀🙂
2019. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nem akarok műanyag tálat, hanem ilyen természetes kinézetű medencét ami olyan mintha sziklából lenne. Olvastam, hogy hungarocel, gipsz és miegymás jó lehet akvarellel lefestve.. még keresgélek! :)
2019. okt. 26. 17:22
 3/4 Lepitorus ***** válasza:
A purhab száradás után remekül faragható és festhető, én abból szoktam terráriumháttereket csinálni. A medencét sajnos macerás lenne házilag kivitelezni, de a Zoomednek és az Exoterrának is vannak elég csinos és elég nagyméretű műkő itatótáljai, amik működhetnek : ) Sok szerencsét!
2019. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) A száradt habot mivel fested le illetve hogy teszed vízhatlanná?
2019. okt. 27. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!