Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet-egy 80x40x40-es terráriu...

Lehet-egy 80x40x40-es terráriumban királypitont tartani?

Figyelt kérdés
Van egy fent említett méretekkel rendelkező terkóm és külföldi oldalakon azt írták hogy elég de magyar oldalakon meg azt írták hogy minimum 90x40

2020. jan. 28. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nagyon, nagyon kicsi szerencsétlen állatnak. Még a 90x40 is kicsi neki. Gondolj bele, egy másfél méterre növő állatról van szó... ki sem tudna teljes hosszában nyújtózni ekkora helyen.
2020. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig elég, pár hónapos koráig,de utána le kell cserélni nagyobbra. Kifejlett állatnak legalább 120cm hosszú kell
2020. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Én is imádom a pitonokat, magam is szeretnék egyet. Igazából nem tudom. Valahol azt írják, kis helyigényű, tehát szerintem elég a 80*40*40-es, mivel szereti ha kézben van, így ha kiveszed a terráriumból, ott annyit nyújtózik amennyit akar
2020. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Akkor légyszi költözz be a vécéb, éljél ott, és majd ha néha kiengednek, kinyújtózol, jó?

Hogy "imádhatsz" egy állatot, ha olyan körülmények közé akarod kényszeríteni, ami neki a legkevésbé sem felel meg? Az állat szeretete ott kezdődik, hogy a megfelelő körülményeket biztosítom neki. Ha nem tudom, akkor nem tartok olyan állatot.

Fel lehet tenni pitonos plakátot a falra. AZ a kis helyigényű.

2020. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!