Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit eszik pontosan a Görög...

Mit eszik pontosan a Görög Teknős?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék Görög Teknőst venni, mindennek utánaolvastam a tartásával kapcsolatban csak azt nem tudom pontosan, hogy mit eszik. Azt olvastam, hogy gyomokat Pl.:gyermekláncfüvet de pontosan mit eszik valami jó tápot és vitamint tudnátok neki ajánlani?

#étrend #görög teknős #szárazföldi teknös
2020. febr. 11. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Ennyire lusta vagy rákeresni?
2020. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem jó neki a táp. Saláta, uborka, stb, SEM jó neki.

Szedett zöldekkel etetni. Gyermekláncfű, pásztortáska, tyúkhúr, árvacsalán, herefélék, lucerna, katáng, útifűfélék. Legalább 80-90%-ban ezeket kapja, emellé kaphat kevés zöldséget és NAGYON kevés gyümölcsöt, azt is inkább pl. bogyós gyümölcsöket.

1-2 naponta a kaját meg kell szórni kalciummal. Be lehet tenni nekik szépiát is, de ezt a kalciumpor MELLETT. mert nem mind eszi meg.

A kalcium kiegészítésénél azt nézd, hogy a por kalcium-foszfor aránya 3:1 legyen.

2020. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem tápot.

Zöldet, gazokat kell neki adni, szó szerint.

Ha kertes házban laksz és kevésbé forgalmas területen, akkor könnyen megoldhato

2020. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tyúkhúr, gyermekláncfű levele, lóhere ünnapnapokon, nyárin kis dinnye
2020. máj. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!