Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mivel lehet távoltartani a...

Username3 kérdése:

Mivel lehet távoltartani a kígyókat?

Figyelt kérdés
A házunknál már évek óta megjelennek, szó szerint rengeteg. Nagyon félek tőlük (tudom hogy nem bántanak de én félek) és nem szeretném ha ebben az évben is itt lennének. A házunk melletti telek elég elhanyagolt és lakatlan.
2021. jún. 1. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
2021. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég problémás, mert tudomásom szerint Magyarországon minden vadon élő hüllő és kétéltűfaj védett. Nincs esetleg természetvédelmi körzet, állatmentés a környéken ahol hozzáértőktől lehetne tanácsot kérni?
2021. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Utana kene nezni h van e vlm noveny amit nem szeretnek a szaga miatt,pl levendula es azzal vastagonbeultetni a telekhatart
2021. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Találtam neked valamit, de nézz utána, keress véleményeket hogy valóban használ-e. [link]
2021. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
A kígyók..... kígyóznak.
2021. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene venni a kapcsolatot valami olyan allatmentokkel, akik kimennek, osszeszedik a siklokat (direkt nem hasznalom a kígyó kifejezest, mert ezek artalmatlan siklok), majd attelepitik a termeszetes elohelyukre attol fuggoen milyen siklokrol van szo. Mashogy nem igazan lehet szerintem, itt is van egy romos haz a szomszedban, es hiaba nincs viz a kozelben, par vizisiklo megis bekoltozott a romokhoz, engem nem zavar, mert nincsenek tulszaporodva, a kutya miatt hozzank az udvarba nem is jarnak be, nem szeretik a mozgolodast, alapvetően kerulik az embert is. Vagy szerezz egy kutyat, aki resen van (kistestu terrierek, foxi, tacskó ugyesek ebben) es elijeszti az ilyen nem kivanatos behatolokat.
2021. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemzeti Parkkal kell fel venni a kapcsolatot, nem állatmenhellyel. Csekkolod melyik Nemzeti Parkhoz tartoztok, és ők tudnak tanácsot adni és segíteni.
2021. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!