Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyó tartasa otthon?

Kígyó tartasa otthon?

Figyelt kérdés

Nem mérges kigyot szertnek inkabb valami ember baratabbat

És aminek nem olyan macerás a tartása. Honnet tudnek beszerezni

Melyik fajtat ajanlod?



2021. okt. 4. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Plüss.
2021. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nincs olyan állat ami nem annyira macerás, de ha tudod kezelni akkor hajrá. Személyszerint nem tudok kígyófajtákat ajánlani, de youtubeon biztos vannak videók. Remélem az új kígyódat puszedlinek fogják hívni. :)
2021. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Vigyázz báttya, az meg is csíphat.
2021. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmad nincs a kígyók igényeiről, de az a legfontosabb, hogy hol vehetsz...egyébként tenyésztőnél, pl terraplazan
2021. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha engem nagyon megszorongatnának, hogy vegyek és tartsak egy kígyót, akkor a vízisiklót választanám, de szerintem erről inkább egy kisállat-kereskedő tanácsát kérd ki. De előbb nézz utána jó alaposan az illető javasolt kígyó igényeinek. És persze kérd ki a családtagok véleményét is.
2021. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Valami nagyon kicsit és barátaágosat válasz. Én elkövettem a hibát, hogy nagy hüllőt választottam és most elég bitang terráriumban van alig lehet kitakarítani.
2021. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Pitont neki vazze.
2021. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Gabonasikló?
2021. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Barátságos kígyó. 😂

Méregfogtól függetlenül egyik sem barátságos.Ezek hüllők,díszállatok,nem azért tartjuk amiért a Buksit vagy a Cirmit.Azt tudod a nyakadba vagy kezedbe venni amelyiket jól lakattad.Mert amelyik nem mérges kígyó az összeroppant,ha éhes és te vagy a legközelebbi préda.

Pókokat is tartunk,de nehogy azthidd,hogy azért mert bármelyik is barátságos vagy "szelidítve" van.Nincs méregfoga,vagy csak nézegeted és imádkozol,hogy ne szökjön ki.


Siklók vannak amikkel tudsz kezdeni,de én nem javaslom,ha te barátságos háziállatot keresel.

Tartani viszonylag egyszerű,de költséges.Maga az állat,az élőhely kialakítása és annak fenntartása is.

Tessék,nézz utána:

[link]

2021. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
De ha mindenképpen egy "barátságos" hüllőt keresel akkor a kaméleon felé keresgélnék inkább.
2021. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!