Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy 3-4 éves Szakállas agámát?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy agámája, azonban költözés miatt meg kell válnunk tőle. Ingyen elvihetőként már feltettem és olyan borzasztó jelentkezők voltak rá, hogy nekik biztosan nem adnám oda (tipikus ingyen minden is jó-féle emberek). Jól tartottuk, így azt szeretném, ha továbbra is igényes gondozója lenne. Arra gondoltam, hogy ha lenne ára, akkor komolyabb jelentkező lenne, ahol jó helyre kerül.
2021. nov. 7. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Terraplázán tudod megnézni,oda érdemes feltenni is hírdetésbe vagy Facebook hüllős csoportban érdeklődj.:)
2021. nov. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Annyira jo, hogy nem adtatok oda az elso jott-ment jelentkezonek. 🥺 Ha koltozes, akkor gondolom minden felszerelessel egyutt koltozne a gyikocska. 30.000ert tennem fel, aztan ha nincs jelentkezo, akkor lehet kicsit alkukepes, ha nektek surget az ido. Remelem jo gazdit talaltok neki, sok sikert. Kezhez szokott?

2021. nov. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Könnyebben megveszik ha magában hirdeted. Akit érdekelne de már van felszerelése (lehet a tiédtől jobb is) az nem fog kiadni érte ennyit. Én egy szép boát szalasztottam el pont emiatt. Nem vettem meg, hogy hirdetgessem a felesleges cuccojat amiket adnak hozzá..

Lehet másnak meg pont csak a felszerelés kellene, más állat tartásához.

Az agámát mondjuk 10-ért feltenném (kicsiket 5-8-ért láttam), a cuccokat meg a bolti át 50-70%-ért.

2021. nov. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen, erre nem gondoltam, pedig alap lett volna.


#2 Van felszerelés, de nem a legszebb. Az nyitó üveg széléről letört egy nagyobb darab, ami a funkcióban nem okozott gondot és az agámának sem volt problémás, mert kívül volt. Viszont nem hiszem, hogy ez bárkinek kéne, szerintem kifejezetten otromba így. Pénzt legalábbis nem ér. Én gyakran vettem ki, amióta együtt lakunk (kB 1-2 év), sokszor feküdt a mellkasomon, vagy engedtem fel az ágyra napozni, szóval szerintem egész szépen "viselkedik".


#3 Akkor nagyjából a 10 a reális. A felszerelésért még lehet, hogy minket kétnének, hogy fizessünk :D Teljesen megfelel a szerepének, de rossz ránézni, hiába van tisztítva a homok, és vannak benne tök jó sziklák és ágak, az üveg kívülről nagyon nem szép.


Köszönöm szépen a segítséget!

2021. nov. 8. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) Merre laktok? :) Engem is érdekelne, azt pedig jól tetted, hogy nem adtad oda akárkinek!
2021. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megye.
2021. nov. 8. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!