Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja lehet a leopárd...

Mi baja lehet a leopárd gekkómnak? Próbálna enni, de nem tartja meg a szájában, elengedi a tücsköt.

Figyelt kérdés

Felnőtt már. Ügyes vadász. Kap is a tücsök után, de mintha nem lenne erő a szájkapcsában, egyszerűen kijön belőle a tücsök.

Aztán megpróbálja újra bekapni, megint kijön. És újra és újra.

Inkább kivettem a tücsköket, mert ez így kínszenvedés lehet neki.



2022. szept. 24. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Az orvos milyen kezelésben részesítette?
2022. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Vidd orvoshoz.
2022. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A sok idióta.. És még fel is pontozzák egymást.


Valakinek lassan eljuthatna az agyáig, hogy szombaton írtam ki a kérdést.

Gyengébbek kedvéért, se szombaton, se vasárnap nem dolgoznak az állatorvosok.


Nyilvánvalóan hétfőn el fogom vinni, de gondoltam addig a 2 napig tök jó lenne, ha nem kellene szenvednie. De persze hasznos tanácsot nem tudnak írni a 80%ban hasznos tanácsot adó okoskodók...

2022. szept. 25. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Lol

Kb mindenhol van szombaton rendelés és vasárnap is elég gyakori

Te kis dandó

2022. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mutass már nekem egyet Veszprém megyében.
2022. szept. 25. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Nesze, te hajléktalan.

[link]

2022. szept. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez igen, sikerült találnod egy olyat, ami vasárnap nincs nyitva, szombaton meg délelőtt 11ig volt.

A kérdést szombat este írtam ki.

Sajnos vagy mellékelsz hozzá egy időgépet is, vagy ez nyilvánvalóan lehetetlen és egyáltalán nem segít!


A "hajléktalan" sértésedet nagyon viccesnek tartom. Te is annak tartanád, ha látnád, hol és hogyan élek.. Nagy eséllyel jobban, mint bármelyik családtagod vagy barátod ;)

2022. szept. 26. 02:32
 8/11 Zowie ***** válasza:
Szia! Kalcium hiánya van, az enyémnek is ez volt a baja. Kapott injekciót és vitaminport. Érdemes venni folyékony kalciumot, amit a vizébe kell csepegtetni. Remélem már rendben van a gekkód. Az enyémnek a szája is eltorzult. Fecskendővel tudtam csak etetni, azóta szépen rendbe jött, igaz a szája csálé maradt, de önállóan eszik.
2022. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8as: köszi a tanácsokat!

Teljesen igazad van, bár mostanra én is voltam dokinál, így már megtudtam, tényleg kálcium hiány volt, ő is injekciókat kapott és kálciumot adok neki.

Viaszmolylárvát tud egyébként enni, az olyan puha és kicsi, ez tartja életben még, szépen kezd visszahízni, noha rágni még nem tud.

Remélem teljesen meggyógyul.

Rendes vagy, hogy Te is így gondoskodsz a kis állatodról.

2022. okt. 14. 19:43
 10/11 Zowie ***** válasza:
Amit még érdemes lenne kipróbálni, az a katonalégy lárva mert annak a legmagasabb a kalcium tartalma. Igaz az enyémek nem eszik, mert baromi válogatósak.:( Örülök, hogy rendbe jött, ha bármi felmerül, írj nyugodtan, ha tudok segítek. :)
2022. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!