Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknősöknek lehet venni olyan...

Teknősöknek lehet venni olyan fűtőt vagy vízmelegítőt amit beállítok egy bizonyos hőmérsékletre és mindig csak addig fűti? Szárazföldi teknősöknek hogy szokták fűteni a helyét?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül és hol lehet venni?Milyen teknőst ajánlatok szárazföldit vagy vagy vízit és (milyen fajtát)
2010. szept. 27. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet venni, automata fűtőnek nevezik és bermelyik kisállatkereskedésben megkapod. Mérettől (teljesítménytől) függően pár ezer forint. Szárazföldinek lámpával vagy talajfűtővel fűtenek. Én vízi teknőst ajánlok, méghozzá sárgafülű ékszerteknőst, mert nem nő akkorára mint a szárazföldi teknősök, az ára is a töredéke és könnyebben tartható.
2010. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is vizit ajánlok;) Nekem tarajos teknősöm van, ez kisebbre nő mint a sárafülű;) A vízmelegítőt én tavasszal kb. 3200ft - ért vettem. Ha most készülsz vásárlásra akkor úgy készülj, hogy aki, vízmelegítő (esetleg még szűrő), plusz egy üveglap a tetejére. Persze nem teljesen kell letakarni, de így megelőzheted a megfázást stb...


Sok sikert a vásárláshoz és sok örömet a tekihez ;)

2010. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én ajánlom még az infralámpát vízi teknősöknek,a téli időszakban jó a páncéljuknak és imádják! :)
2010. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második vagyok:) A lámpa tényleg nagyon fontos lenne ;)
2010. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3.Örülök,hogy egyetértesz:))
2010. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet. A Hydor fűtői és az AquaEl Easy Heater (és a NeoHeater) sorozat kifejezetten teknősökhöz való, mert törhetetlen. (Tudom, van akinél még nem törte össze a teknős a fűtőt, de nem véletlen, hogy kitalálták ezeket.)

Az ékszerteknős akkor nem nő nagyra, ha fiatalon elpusztul.

Érdemes megnézned a pézsmateknősöket, fele akkorák sem lesznek, mint az ékszer.

2010. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!