Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy hozzam haza a terráriumot?

Hogy hozzam haza a terráriumot?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy terráriumot, nagyon jó áron 100×60×60-as hátterezett és csak 40.000 Ft.

Budapesten a 16. Kerületben van, én pedig Miskolcon lakom.

A terráriumot nem szállítják, így csak személyesen lehet érte menni.

Hogyan hozzam haza ha nincsen kocsim?


2022. okt. 18. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Beszéld meg autóval rendelkező ismerőssel a fuvart, és fizesd neki a benzinpénzt.

Ekkora terráriumot buszon, vonaton stb. el nem viszel.

2022. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülne kb. A benzin költség?
2022. okt. 18. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát... mittomén. Milyen kocsival, ami mennyit fogyaszt? Milyen útvonalon? Meg kell-e venni az autópálya-matricát?

Bp. - Miskolc az olyan 180-200 km kábé.

Az én autóm pl. 7 liter benzint fogyaszt 100 km-en, de nem mindenkié annyit :D

2022. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Egyedül, kocsi nélkül sehogy mert csúnya vége lesz. Kérj meg ismerősöket, esetleg kérdezz körbe mondjuk hasonló tematikájú (mármint gondolok itt terráriumi állattartásra) facebook csoportokban hátha akad valaki segítőkész ember a közeledben.
2022. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hoztam haza már így terráriumot többször is. (Jóval kisebbet) de még azokat is nagyon körülményes egyedül, tömegközlekedéssel szállítani.
2023. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!