Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Fa terráriummal milyen tapasza...

Fa terráriummal milyen tapaszatotok van?

Figyelt kérdés
Milyen állatot tartotok benne és mivel jobb mint ami üvegből van? Mennyivel éri meg jobban pl egy leopárd gekkónak?

2023. febr. 25. 09:53
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia. Nekem leopárd gekkók vannak OSB terráriumban. Nekem azért tetszett jobban ez, mert teljesen olyan méretben csináltam meg magamnak amilyen én szerettem volna. Esetlegesen ha egy nagyobb tisztítás kell, egyszerűen szét csavarozom, majd össze. Ha sérül tudom modulárisan cserélni, stb.

Jobbnak nem mondanám, de rosszabbnak sem. Egy alternatív megoldás. Nekem jó tapasztalataim vannak velük 😀

2023. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És erdős, esőerdős, vagy sivatagira típusra van berendezve?
2023. febr. 25. 10:12
 3/5 anonim válasza:
100%

2.-ra.


Nem az első vagyok, de válaszolok. Fa/OSB terrárium csak száraz megoldásnak jó!

2023. febr. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én vagyok az első. Így van, csak szárazra jó. Nyilván lehet kezelni lakkal, de én nem ajánlom. Nekem a leopárd gekkók miatt teljesen jó, nekik meleg száraz hely kell, 1 nedves bújóval.
2023. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen pont ezen gondolkodtam hogy bírja e a nedvességet de akkor száraz marad. Köszönöm
2023. febr. 25. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!