Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha van 2 vízi teknősöm, és...

Setőfi Pándor 001 kérdése:

Ha van 2 vízi teknősöm, és már egyszer raktak tojást de az össze tört...tudnak még rakni vagy ez egy ilyen egyszer egy évben/életben dolog? 😬 Mert eléggé szeretnénk kisteknősöket is csak most félek hogy nem tudnak többé tojást rakni.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen többször is tudnak tojás rakni.

Nekem volt egy kis pici aranyos tekim és szegény meghalt ráadásul pont karácsonykor...Én hibám nem kellett volna másra bízzam, mindig velem kellett volna legyen.De van még 2 teknősöm viszont azok már nagyok és szívósak.

2023. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó megnyugodtam eléggé féltem hogy nem lesz de akkor okés, mi is minden nyáron másra/másokra bízzuk a tekiket mert 1-2 hetes nyaralásokra megyünk de nem minden féle képpen ezért halnak meg, általában a kereskedésekben is szoktak tévedni a korával kapcsolatban szóval nem minden féle képpen ezért , biztosíthatlak róla hogy tökéletes gazdi vagy és a nagy tekik is cukik
2023. ápr. 12. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
de még mennyire, hogy cukik!nagyon imádom őket csak sajna harapnak pedig meg is puszilgatnám őket
2023. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!