Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyó lehetett?

Kígyó lehetett?

Figyelt kérdés

Folyóparton napoztam, sűrű bokor volt a hátam mögött. Kb 5 méter átmérőjű es átláthatatlan.

Sokszor napoztam mar ott.

Míg hátamon feküdtem, a pokrócon, kb 1 méterre a bokortól, nem hallottam semmit. Amikor felültem es arccal szembefordultam a bokorral, egy furcsa, periódikusan ismétlő hang ütötte meg a fülem, kb 3 szekundumonkent hallottam egy erőltetett hhhhh hangot talán mintha hhheeee hhhheee lett volna, mint amikor kutya liheg, de mintha csak kilégzést hallottam volna, belégzést nem. Es kutya szaporábban liheg gyorsabban es nem volt honnan kutya kerüljön elő, itt nincsenek kóborkutyák, es a bokorba nagyobb testű állat nem fért volna be.

Gondolkoztam, hogy a kígyó sziszegne, talan es az maskepp hangzik, ez olyan teli szájjal való hheee volt.

Sok arra a vízisikló de vipera is akad.

Vannak sünök is.

Nem lattam be a bokorba. Nagyon sűrű volt. El is jöttem onnan.ritkan jar arra ember.


2023. júl. 17. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
ez a hhee hhee nevű fanyűvő kriptid. menekülj.
2023. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

A sünök elég érdekes hangokat tudnak kiadni és méretükhöz képest baromi nagy hangerővel járkálnak. Gyakoriak a kilégző és röfögő hangok is.


A siklók sziszegnek, nehéz azt a hangot eltéveszteni.

2023. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A sünök valóban érdekes hangokat tudnak kiadni, nem egyszer előfordult már, hogy a frászt hozta rám egy erre tévedt süni :)
2023. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De a suni ejszakai allat, nem? Nappal aludnia kene
2023. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

szerintem is a hhee hheee nevű fanyűvő kriptid volt...

vigyázz nehogy elnyűjje a fádat fuss amíg tudsz!

2023. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Anna konda vót. Júj ez komoly?
2023. júl. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
#4: Hát lehet, hogy pont a horkolását hallotta :-)
2023. júl. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A sünök nappal is mozognak, minap is láttam egyet az úton szép komótosan átmenni.(átért) Valószínűleg Te is sünt hallottál.
2023. júl. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
99% sün volt.
2023. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

7es, jah, lehet🤣🤣

A suni alvajart meg beszelt almaban

2023. júl. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!