Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Jó minőségű ékszerteknőstápot...

Jó minőségű ékszerteknőstápot hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Eddig balatoni apróbb halat kapott (természetesen le volt fagyasztva előtte hetekig) sokáig, de most elfogyott és nem tudjuk megoldani egy ideig a pótlását. Boltban sehol sem találok édesvízi apróhalat fagyasztva (már évek óta hiánycikk - vagy csak én vagyok vak).

Tengeri apróhal van, de olvastam, hogy az nem igen tesz jót nekik, de volt már adva hosszabb áztatás követően (nem tudom mennyi idő kell neki, többnyire 1 óra volt).

A kutyáknak könnyű tápot találni, mert rengeteg van, viszont a teknősöknél csak ilyen panzi féle színes pelleteket találtam, meg száraz halat és egyéb dolgokat. (száraz dolgokon éltek sokáig + vmilyen vitaminon, ami valszeg nem volt jó választás, de az állatorvosok mindig azt mondták szépek és egészségesek..)



2023. aug. 16. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kishalat próbáld meg Auchanban, ott szokott lenni, amíg nem találsz, addig adhatsz neki kicsi fagyasztott rákot vagy vízicsigát. A tápokat meg a száraz dolgokat viszont felejtsd el
2023. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tubifex, nyers marhahús és tyúkhúr, saláta is jó, mocsári csiga, giliszta.
2023. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
A szárított hal lehet hogy elég jó volt nekik. Ha aktívak és nem puhul a páncéljuk, akkor jól vannak kb.
2023. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy csirkemájat kaptak még.
2023. aug. 16. 13:27
 5/6 A kérdező kommentje:

Tyúkhúrt és a pitypangot nem eszik sajnos, de salátát, dinnyét, azt igen. 14 évesek egyébként.


Nincs páncélpuhulás, ezért is lepődtünk meg, hogy ilyen etetés után teljesen egészségesek. De törekszünk arra, hogy halat kapjanak, de amíg ez nincs, addig a fentieket próbáljuk beszerezni.

Köszönöm szépen!

2023. aug. 16. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Fresnapf.hu-n nézd meg
2023. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!