Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen érzés a kígyó harapása?...

Milyen érzés a kígyó harapása? Érintése?

Figyelt kérdés

Óriás kígyók harapására gondolok, nem a mérges kígyókra. Mihez lehet hasonlítani? Mennyire fáj?

Nagyon szeretem őket, de egyben félek is tőlük de szeretnék megérinteni egyet.


febr. 22. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell ahhoz mergesnek lennie, hogy a harapasa igen kellemetlen legyen.

Peldaul ez nem merges de azert nem szivesen haraptatnam meg vele magamat:

[link]

febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Jó, mondjuk egy ilyen házi kedvenc piton harapása annyira nem vészes, pláne más kedvencekjhez mérve.



[link]



Ilyet egy macska is tud. Kutya meg sokkal, sokkal rosszabbat.



Minden állatot amit tartassz ki kell ismerni, tudni kell kezelni. Ha nincs abuzálva, elhanyaholva, és van ott valaki, aki érti a kígyó testbeszédét, ismeri az adott példányt, akkor nem lesz baj.

febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Azta 11-es...Ez aztán komoly. Nagyon szép. És félelmetes is. Nagyon szeretem a hüllőket.
febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

#13 Sajnos nem az enyem, csak kerestem egy kepet errol a fajrol.

Ennek kulonosen hatalmas fogai vannak, es nagyon kell vele vigyazni ha valaki otthon tart ilyet, mert akar egy veletlenszeru harapas is eleg sulyos sebet okozhat.


Termeszetesen nem minden kigyo ilyen, a masok altal emlegetett kiralypiton azert kisebb fogakkal rendelkezik.

febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Well, the feeling was very good.
márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!