Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a különbség a kettő között?

Mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a sárga fülű és a vörös fülű teknős között?
2011. ápr. 9. 14:09
 1/8 anonim válasza:

A sárgának sárga,a vörösnek vörös folt van a fején,nagyjából ott,ahol a föle lenne. :)

Remélem segítettem!

2011. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
föle helyett:füle :)
2011. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ugyan az ami a sárga és vörös között
2011. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Húha... Erre én is rájöttem, gondoltam van valami jelentősége, de látom akkor nincs
2011. ápr. 9. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
jelentősége nincs
2011. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van valami különbség a kettő között, azt hiszem a sárgafülű vadabb, a vörösfülűt meg amúgy tilos már árulni, de ha mondjuk használnád a google-t, már rég rájöttél volna egyedül is :)
2011. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A vörösfülű valamivel nagyobbra nő. És én így tudom, vadabb és erőszakosabb, mint a sárgafülű.

Nekem gyerekkoromban voltak vörösfülűim, most sárgafülűm van. Igaz, hogy csak ezek alapján a példányok alapján tudom mondani, de a sárgafülűm picit 'bamba', ügyetlenebb és szelídebb, nem próbál megharapni. A vörösfülűim haraptak meg régen és majd' besz.rtam tőle (bocs! :D), nagyon erős, fájdalmas a harapásuk. A sárgafülű egyszer harapott meg véletlenül, mikor valami nagyon mojolós kaját adtam neki és szinte meg sem éreztem, puha az állkapcsa. 3 éves hím, és tényleg valamivel kisebb, mint a hím vörösfülűm volt ennyi idősen.

2011. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsófi-93 ***** válasza:
annyi biztos, hogy vörösfülű ékszerteknőst már tilos otthon tartani:) ha jól tudom, büntetnek is érte, de nem 100%...:)
2011. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!