Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit eszik egy béka? (FONTOS)

Mit eszik egy béka? (FONTOS)

Figyelt kérdés
Találtam egy kis békát, no nem olyan kicsi, de nem is nagy, nem akartam kint hagyni mert úgyis halál lett volna a vége és egyébként is szeretem a békákat! Tehát a kérdés adott :) (Annyit még, hogy eddig legyeket adtam neki meg kukacot, a legyek nagyjából megvannak, a kukac eltűnt, nem tudom megette e vagy csak beásta magát a földbe) Köszönöm a válaszokat előre is! :)
2011. aug. 11. 22:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem barna ásóbéka, de ebben sem vagyok biztos mert még kicsi, de lehet varangy...
2011. aug. 11. 22:53
 2/23 walk w1th mee válasza:
legyet,szúnyogot
2011. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

A kukacot biztosan megette. Szeretik a hernyókat, pajorokat stb.

De inkább engedd szabadon valami jó helyen. Védett állat, így nem szabad tartani.

2011. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azzal többet ártasz neki ha fogságba tartod!Miért lenne neki annyi ha kint lenne mi baja van?Ha egészségesnek tűnik holnap engedd el mert így tényleg elpusztul főleg így hogy nem értesz hozzá.
2011. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Errefelé rengeteg a macska és kinyírnák szegényt, azt nem akarom, de majd ha járok erdősebb terület felé, vagy ahol biztosságosabb elengedem, vagy nem.. nagyon a szívemhez nőtt :)de úgy biztos jobb lenne neki... majd meglátjuk... köszönöm a válaszokat
2011. aug. 11. 23:05
 6/23 anonim ***** válasza:

Persze hogy halál a vége, minden életnek halál a vége, de ha lehet választani, akkor te inkább élnél veszélyesen de élvezettel vagy pedig egy sötét kamrába zárva kevésbé veszélyesen?

Engedd szabadon, annyira mégsincs nagy bajban, különben hogy maradt volna fenn idáig ez a faj?

2011. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Miért lenne halál?Akkor fog meghalni ha te tartod fogságba.

Engedd el szerencsétlen állatot,még azt sem tuod mit eszik szegény.

Ne tartsd fogságba.Nem tudsz olyan összetett táplálékot adni neki,ami mindent tartalmaz.A legyet meg élve eszi meg,nem döglötten.Állatkínzás amit művelsz!!!

2011. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Jézusom, nehogy már én legyek a rossz mert meg akarom védeni! Élve kapja a legyeket csak szárny nélkül, a kukacot is élve kapta... nagyjából tudom mit eszik, csak megkérdeztem nem e valamit rosszul csinálok!
2011. aug. 11. 23:20
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

Te nem csak rossz vagy azzal az álattal de még h*lye is!

Kínozd akkor okoska.

Egyébként meg tanuld meg használni a keresődet,talán ha utánaolvasol pár nappal tovább tudod kínozni.

Hány éves vagy?6?

2011. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ennyi seggfe**t mind itt... akkor hagytam volna ott, hogy tépjék szét a macskák vagy a kutyák igazatok van tényleg... vagy jobb ötlet majd én ráhajtok autóval, biztos jobb lesz neki mint itt biztonságban kajával ellátva és majd elengedném egy jobb helyen, de ti okosak vagytok, akkor inkább most odaadom az egyik macskámnak, ne szenvedjen már itt szegény állat :) sőt a kutyáimat is elengedem illetve a nyulamat, görényemet, halakat tóba, meg a törpemalacomat is.. had éljék az életüket kaja nélkül :)
2011. aug. 12. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!