Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek elég egy 2m...

Szerintetek elég egy 2m kígyónak 1 méter széles és 1 méter magas terrárium? Van benne fűtés, napozó, sziklák, növények, párásító, meg egy kis patak. Szerintetek ennyi elég egy kígyónak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem elég. Akkorának kéne lenni, hogy kitudjon nyújtózkodni teljesen..
2011. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor minimum 2 méter legyen??
2011. okt. 1. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Google-n elolvasod az adott faj igényeit, és utána döntöd el, hogy kell-e, nem pedig megveszed a nagy kígyót, aztán rájössz, hogy nem is tudod biztosítani az igényeit.
2011. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát én olvastam hogy az a fajta ami nekem van az inkább felfelé szeret kúszni
2011. okt. 1. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor az 1 méter magasság kicsi lesz
2011. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha olvastál róla, akkor voltak ott centiméterben megfogalmazott területigények. Amúgy sem az állat minimális igényeit kell kielégíteni, hanem ideális körülményeket kell neki teremteni, tehát nagyobb helyen kell tartani, mint ahol csak úgy eléldegél. Attól, hogy többet kúszik felfelé, még akarhat lent is létezni.

De például megkérdezhetsz erről szakértőket is, vannak terrarisztikai fórumok, tenyésztők, és egyéb szakik, akikhez fordulhatsz pontos számokért.

2011. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az EU szabvány azt írja hogy 2x akkorának kell lennie a terráriumnak mint a kígyó hossza, de ezt szerintem senki nem tartja be...
2011. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... nekem az a véleményem, hogy senki ne tartson otthon 2 méteres kígyót. Nem mintha nem bírnám a kígyókat, de egy ekkora állatnak nem jó egy kis terráriumban. 5 méterszer 3 métereset mg gondolom nem tudsz neki biztosítani, mint az állatkertben...
2011. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!