Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt ajánlanátok...

Milyen hüllőt ajánlanátok otthon tartásra?

Figyelt kérdés

szimpatikusak a kamileonok, de nem tudom mennyire bonyolult a tartásuk, illetve nem tudom, minden hüllőnek be kell-e fűteni annyira és az nem emeli-e meg drassztikusan az áramszámlát?

Szóval bónuszkérdés, hogy mennyibe kerül ezek tartása?

Melyek azok, amiket néha ki lehet venni, hogy sétáljanak, ülljenek a szobába, ahol csak 20-25 fok van?

amelyikek nem hangosak (gondolom egyik sem nagyon)

nem túl büdösek (állítólag nem nagyon)

Szóval ötleteket várnék. Köszi


2011. nov. 3. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A kaméleonok nagyon kényesek nem csak a melegre, hanem a páratartalomra is. [link]

Ha mindenképp hüllőt szeretnél, akkor görög teknőst javasolnék, mert kérdéseid alapján még sose volt hüllőd. Ha pedig olyan állatot szeretnél, ami olcsó, és jól elvan a szobában 20 fokon, akkor legyen egy macskád. Ha minden nap kiviszed az almot, az se büdös. Sőt, még kényelmesebb, ha kinti cica.

2011. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szakállas agáma.Nem bonyolult a tartása,terrárium+lámpa+talajfűtés és egy kis dekoráció,amiket akár használtan is be lehet szerezni.

Tökéletesen nyugodt,nincs hangja,éjjel sem mocorog,nem büdös,55cm-ig nő meg,bármikor kivehető a terráriumból.Igazi kedvenc lehet.Étkezés: 80% növényi táplálék+20% állati eredetű.

2011. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha nem vagy fóbiás én a kígyót ajánlom. Nagyon nyugottak legalábbis a 90%. Az etetéssel nincs túl sok gond, túlzott figyelmet sem igényel, nagyon sokáig képes koplalni és nagyon szívósak. Ha van egy mefelelő méretű terráriumod, egy fürdetőtálad és bármijen formájú fűtésed +búvóhely dekó stb. tökéletesen elvan. Nekem legalábbis bejött :)

(Természetesen nemárt elösszőr pontosan informálni magadat)

2017. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!