Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a tejbékám?

Miért nem eszik a tejbékám?

Figyelt kérdés

nemrég vettem kettő darab Tejbékát, körülbelül 2-3 hete eddig semmi gond nem volt velük, ettek szépen, de most az egyik nagyon le van fogyva, táplálék mindig van előttük, nem tudom mi tévő legyek.. valakinek valami tipp ?

Apró tücsköket kapnak enni, nem nagy békák körülbelül másfél 2 centisek még csak .



2011. nov. 25. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy a helyük hozzá, hogy levadásszák a tücsköket?

Nincsenek túl stresszelve? Stresszelt állatok gyakran nem hajlandóak enni.Nem lehet hogy túl meleg van nekik?Próbálj meg minél nyugodtam környezetet teremteni nekik és legyen nekik pár búvóhely és növényzet hogy biztonságban érezzék magukat.Esetleg próbáld meg csipeszről etetni.Folyamatosan vitamin porozva van a kajájuk?

2011. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem eszik, mutass neki az orra elé csipesszel egy döglött rovart. Tartsd ott addig amig észre nem veszi, és akkor lehet hogy megeszi. Egyetértek az 1. válaszíróval.
2016. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!