Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lesz a tekikkel, ha nem...

Mi lesz a tekikkel, ha nem tudok nekik enni adni?

Figyelt kérdés
Két kis tarajos teknősöm van, minden este fél nyolc tájban kapnak enni. Nemsokára elutazunk egy hétvégére. Mi legyen velük?
2012. jan. 28. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom éhen halnak ha nem adsz nekik enni....bízd ré valakire :)
2012. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bízdd rá anyudra, barátődre, akárkire. Ha ez nem lehetséges, akkor adj neki előre kaját, de az nem biztos hogy jó, mert egy nap megeszi az egészet, am megint nem jó.
2012. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig jól voltak táplálva semmi bajuk nem lesz, ha egy hónapig nem adsz nekik akkor sem lenne bajuk...
2012. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek,hát remélem azért éhen nem halnak.

Sajna nem nagyon tudom rábízni senkire,mert a szomszédokat még nem annyira ismerem, a barátainkkal együtt utazunk, a szülők pedig messze laknak ehhez.

Arra én is gondoltam hogy pénteken mielőtt elmegyünk szórok be nekik kaját,de azt gondolom úgyis azonnal fölkajálnák.

2012. jan. 29. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugaodtan hagyhatod őket, sokáig bírják kaja nélkül :)
2012. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,akkor egy két napot nyugodt lehetek, nem lesz bajuk, ha kimarad az evés!
2012. jan. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!