Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Akarok venni egy szavanna...

Akarok venni egy szavanna varánuszt de tartok attól hogy harapós lesz, hol tudnék olyan kesztyűt venni amit nem tud átharapni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hátőőőőő.. ezen a kérdésen besz@rtam :D

1: bébit vegyél

2: kesztyűn keresztül soha nem fogja megszokni a szagodat, és azért elég nagyra nő ahhoz, hogy csak ugy szelidítés nélkül felneveld.

3: nem mérgező a harapása

4: csak azt harapja meg az állat aki nem ért hozzá.


én is simogattam varánuszt nem ismert előtte, de nem harapott meg.. jól volt nevelve, tartva és így semmi gond nem volt vele.

2012. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eleve így állsz hozzá, hogy meg fog harapni, akkor lehet tényleg így lesz. Felesleges a kesztyű, vegyél bébit és foglalkozz vele sokat. Akkor nem lesz gond, habár kicsiként lehet elég akaratos lesz..:)
2012. febr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából iszonyatosan tetszik ez az állat és már a terrárium is megvan hozzá meg minden és szombaton börze csak amikor megpillantok egy termetes példányt és olvasom a rémtörténeteket fórumokon akkor elgondolkozok hogy lehet hogy valahogy fel kell készülnöm a legrosszabbra :D
2012. febr. 9. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne vegyél ha félsz tőle! Tartsál macskát...
2013. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!