Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van rá remény, hogy még...

Van rá remény, hogy még megtalálom?

Figyelt kérdés
Már kb 1.5 hónapja eltűnt a gabonasiklóm. Mindenhol kerestem és nincs meg. Talán még él?

2012. febr. 26. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá remény. Ha felnőtt példányról van szó. A kígyók akár több hónapig is megvannak élelem nélkül. A víz az ami inkább kell nekik. Egyik ismerősöm 3 vagy 4 hónap után találta meg a kígyóját. Keres sötét helyeken. Általában oda bújnak el pihenni. Ruhás szekrényben, fürdőben a szennyes között. Szekrény mögött ha betud esetleg mászni. Én mikor eltűnt a kígyóm mindig úgy csináltam a keresését, hogy teljesen átkutattam egy helységet utána pedig lezártam, hogy vissza ne mehessen. Kezd így te is és biztos, hogy előkerül. Szerencsésebb ha többen keresitek.
2012. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 man79 ***** válasza:

Igen, én be néznék példáúl a vizes blokkokba is, nem értek a kígyókhoz nekem nincs és nem is volt, és nem is lesz!

Viszont a első válaszadó tipjei alapján, be néznék ágy alá, szekrény alá, mert sok szekrénynek olyan a az alja, hogy oldalt meg elöl le ér a földig, azon áll, de hátúl van egy kb 5-10 cm es magaság ahol be bírja a kígyó simán fészkelni magát!

Szerintem a meleg helyeket is nézd meg, ha jól tudom a hüllők rühelik a hűvöset!

Remélem tudtam tipeket adni, és sikerül meg találnod az állatodat! Üdv Man79

2012. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a WC tartályban :)
2012. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is eltűnt sokszor, nekem van még egy kutyám is, és akkor lett meg amikor teljesen vízmenetsítettem mindent :D

Tehát arra az estére a kutya táljába se volt víz, másnapra előkerült. Amíg van valami vízforrás addig nem fog előkerülni. Legutóbb a könyvespolcba volt, és úgy kellett kibányászni, mindent alaposan meg kell nézni, szó szerint bárhová képes elbújni!

2012. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tegnapi nap folyamán előkerült! :)
2012. ápr. 6. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Naugye, mondtam én :) Merre találtad meg a kis "bestiát"?


-első válaszadó-

2012. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A radiátorom tetején kuksolt :) És szerintem azért jött elő, mert kinyitottam az ablakot, és egy kis meleg megcsapta :)
2012. ápr. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!