Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja lehet a pitonomnak?

Mi baja lehet a pitonomnak?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam királypitont, 2 éves hím, Ghánából importálták. Egészségesnek tűnt, IBD egy jelét sem mutatta. Múlt héten evett utoljára, napos egeret.


Most mintha kissé "csontos" lenne... kerek a teste, fent picit "összemegy" és kemény, amikor megvettem, a bőre is kemény volt, ez a jó. Ma néztem, és mintha picit megereszkedettebb és löttyedtebb lenne.


Megfázott/lesoványodott, gyakrabban/nagyobb egérrel kéne etetni? 2 éves, hím, 100 centi hosszú, kb. 6-7 centis átmérőjű a teste. A napos (újszülött) egér nem kevés neki?



2012. okt. 15. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az nagyon kevés neki, az én pitonom másfél éves 1,5-2 hetente 5-6 kifejlett egeret betol:)
2012. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jólvan, hiába erőlködsz, a baromságaidba sosem fogsz tudni belevinni, okosabb vagyok nálad kisember.


5-6 kifejlett egér krva sok egy 2 éves pitonnak 2-3 hetente.


Mintha a szabadban 5-6 egereket kajálnának kéthetente... jézusom.


Nembaj, inkább az interneten éld ki magad, itt senkinek sem tudsz ártani.


KÉRDÉS TÖRÖLHETŐ.

2012. okt. 17. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Te nagyon idióta vagy és még állatkínzó is barom!!!Ha nem tudsz róla semmit ne tartsd !!!
2012. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Potter...
2012. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem halt vegul ehen a piton?
2017. jan. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!