Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas agáma: 1 hete...

Szakállas agáma: 1 hete vásárolt kb 2 hónapos állat normális, hogy állandóan a háttérbe akar menekülni?

Figyelt kérdés

Úgy rohangál, mint pók a falon és a háttérbe akar menekülni. A háttér kép egy sivatagos kép, amin van pár növény meg egy két kidölt farönk, amire esetleg fel akarna mászni. Van egy farönkje, amin fölmászhat vagy alatta átfuthat, egy gyökérzet és egy kis híd. Nem igazi fa.

Nem fog bedilizni? Ki szoktam venni pár percre, de még most nagyon ki akar szökni a kezemből. Pár percre megnyugszik majd megint menne. Ma kicsit kiengettem a szőnyegre. Inkább a tücsköket eszi (vitamin porozva), de a zöldséget is csipegeti. Próbálgatom rávenni, hogy igyon, de még most nem iszik.


2014. ápr. 21. 19:40
 1/1 anonim válasza:
Szerintem vedd ki egy kicsit egy zárt szobába ahol nem tud meneküli és mutasd be neki hagyd rohangászni.
2014. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!