Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Én azt hallottam, hogy úgy...

Én azt hallottam, hogy úgy lehet kézhez szoktatni a Szakállas Agámát, hogy kézből eteted. De az én agámám,1 vagy másfél hónapos, de nem akar a kezemből enni. (A többi lent. )?

Figyelt kérdés
Nem akarja úgy megenni a kajáját, hogy a kezemmel oda tartom neki. :( Eddig úgy ette hogy megfogtam csipesszel, és odaraktam, és leszedte róla. De már onnan se eszi meg. :( Csak úgy eszi meg hogy ha ledobom neki a földre... PLS Segítsetek!

2014. júl. 4. 20:49
 1/3 valaki valahol 013 ***** válasza:
A kis agámákkal a legtöbb a gond. Minnél idősebb annál kevesebb vele az ilyen probléma. Simogasd sokat és kezesebb lesz. Az enyém egyszer csipeszből egyszer kézből fogadja el a kaját. Változó az igényük.
2014. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 botond088 ***** válasza:
Ilyen fiatalon még ne nagyon piszkáld, mert nem szeretik. Teljesen normális az, ha ilyen korban még fél az embertől, ekkor még nem szoktak kézből enni, csipeszből is ritkán. Aztán ahogy egyre idősebb lesz, egyre kevesbé fog tőled félni, és akkor már szívesen eszik kézből ill. csipeszből is. De egyébként én azt tanácsolom, hogy ne etesd gyakran így, mert ellustul és akkor már magától nem hajlandó vadászni.
2014. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én már láttam videókat, hogy ott is 1-2hónapos agáma már kézhez volt szoktatva...
2014. júl. 7. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!