Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egyfolytában barnul a kaméleon...

Egyfolytában barnul a kaméleonom. A vedléstől lenne?

Figyelt kérdés
Két hete vedlik a kaméleonom aki 5 hònapos. Idáig szinte nem is láttuk milyen az, ha barna de mióta vedlik egyfolytában az. Ijedős és ha benyúlunk hozzá fúj és ràmozdul a páromra. Ha én nyúlok oda, rajtam a kajàt keresi, legalábbis èn ezt gondolom, mert érdeklődve nézi a kezem. Gyakran etetem kèzből. Hogyan szelidìthetném vissza?
2014. szept. 6. 10:55
 1/2 Axon78 válasza:

Először is milyen kaméleon?

És milyen a neme?

Nekem a sisakos kaméleonom fiú és kb 1 hónapomba telt mire visszaszoktattam kézhez,melyre a kaja a legjobb segítség,de ezt már te is csinálod.Viszont nem tudom tudod e hogy minden nap kik kell venni a terráriumból legalább fél órára,hogy szokja a mozgást,az ember jelenlétét és ne legyen beszari.Ha nem tudod kivenni,a helyéről,akkor egy botot tegyél elé és hagyd h ő másszon rá,azzal kitudod venni.Én berendeztem neki az ablak környékét növényekkel és ágakkal,nekem szinte már bent sincs soha a terráriumban,csak az UV lámpa miatt teszem be minden nap 2-3 órára,de tulajdonképpen kint él velünk a szobában.Fontos hogy sokat legyen köztetek kint és megszokja,nm fog félni.És türelem kell,de sikerülni fog!Sok sikert!!!

2014. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Axon78 válasza:
Ha valami kérdésed lenne még,írj bátran.
2014. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!