Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Agáma tartók! Ti hogy csináljá...

Agáma tartók! Ti hogy csináljátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ezenbelül gondolok arra, hogy hogyan etetitek és utatjátok az agámátok. Meg a fürdetés is érdekelne.

És, hogy a terráriumot hogyan rendeztétek be. (fűtés, mászókák...)



2014. nov. 25. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyen neki etető meg itató tálja is. Fürdetés nagyon nem létszükséglet, de amikor gondolod megfürdetheted.


[link]

2014. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Inni nem iszik magától, a víz a terkóba párologtatás céljából kell. Itatásra talán rászoktathatod, ha rendszeresen csepegtetsz a szájára és talán idővel rájön hogy ez jó ha lenyalja. Etetni heti háromszor fehérje, felváltva pl. tücsök és gyászbogárlárva. A többi napon gyömölcs, zöldség. Kis darabokra vágva és csipesszel felkínálva. De van, hogy felszedi ha elérakod. Jelzi ha elég neki az élelem, ne etesd túl, mert kihányja. Alkalmanként 10-12 db rovar, fiatal felnőtt korban. Később 20-22. A napozós helyén 35 fok felett, de ne sokkal. A hűvösebb részen 25 körül. Éjszaka 20-22. Fürdetés legalább hetente. Egész nyugodtan. Jó langyos vízben. Én radiátorra szoktam tenni és az melegen tartja. Fél óráig lubickol, utána jelzi ha elég neki. Szobába kiengedem akár minden nap, hagy mozogjon sokat. Kis réseket elzárni. Kutyával ne kockáztass. Szeret mászni és tud is. Ablakon ki ne menjen. Mászóka nem baj ha nincs, de a háttéren tudjon mászni és terasza is legyen. És búvó helye. Napi 8 órát alszik kb az enyém, ahogy lekapcsolom a lámpáját, már el is helyezkedik alváshoz. Ahogy feljön a Nap, már kukucskál. Későn írtam már, de ha van kérdésed írj nyugodtan.
2015. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!