Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyót találtam? Háta...

Milyen kígyót találtam? Háta fekete két oldalán kisebb nagyobb téglalapok, ami sárga.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 15:58
 1/7 anonim válasza:
Nem volt nálad telefon? Jó lett volna lefényképezni. Am több, mint valószínű, hogy valamilyen sikló lehetett.
2015. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fotót linkelhetnél.
2015. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem fényképeztem le. :(


Sikerült befognom, mert látszódott, hogy ki volt száradva, nem is mozgott, csak a hosszú nyelve.

Kiakartam vinni a városból. ( Közepes város) . Amikor elindulta még benne volt. Félúton megnéztem, hogy engedjek be levegőt, már eltűnt.

Bicikli kosártartójából, és a műanyagból úgy kimászott, hogy észre se vettem. Remélem a küllőket túlélte.

2015. ápr. 28. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Vízi vagy kockás sikló.
2015. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a farka hosszan vékonyodott el akkor sikló.
2015. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 julia sawall válasza:
A leirásod alapján Salamander Volt
2015. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Óvatosan a kígyókkal mert él nálunk keresztes vipera,homoki vipera ezt csak onnan tudom hogy gyerek koromban majdnem megfogtam a nagyapám ordított rám :)
2015. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!