Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért eszik ennyit a teknősöm?...

Miért eszik ennyit a teknősöm? Ez természetes?

Figyelt kérdés
7 centis páncélú ékszertekimnek hatalmas az étvágya. Ez normális? Hatalmason azt értem hogy egész nap ugy eszik mintha még soha nem kapott volna kaját. Száritott hal, lisztkukac, sziv mix, bármit.
2010. márc. 7. 14:28
 1/5 anonim válasza:

Nekem volt ékszerteknősöm 11 éven át, úgyhogy tapasztalatból állíthatom, hogy addig eszik amíg nem hány:D

De megutálhatja a kaját amit sokáig kap...növényt enyém egyáltalán nem evett pedig azt mondták, hogy salit is eszi...halat, gilisztát, bolharákot(élőben is), kecskebékát(!) halál komoly:D:D, mondjuk nem kifejlettet és kb. mindezt addig amíg nem lóg ki a szájából...azt tanácsolnám, hogy mielőtt pucolod az akváriumot az előtt kajáltasd meg és még a koszos vízbe kulázzon, így csökkenthető a takarítási idő és nem feltétlenül kell minden nap kajáltatni mert ha egyszer bezabált akkor elvan, ne feledd hidegvérű...

2010. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mondjuk még kicsi, szóval inkább kajáltasd rendszeresen fejlődő szervezet:D
2010. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem szabad neki annyi kaját adni, míg hány...

A tied még pici. Naponta kapjon, de ne olyan nagyon nagy mennyiségeket.

2010. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: a teknősök mindig eljátsszák, hogy éhen halnak, ha nem adsz nekik kaját, és mindig kunyerálnak:)

Erről úgy lehet leszoktatni, hogy mindig ugyanabban az időpontban adsz neki kaját:)

2010. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem van teknősöm

addig eszik amíg van kaja

2010. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!