Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ezekben a terráriumokban...

Ezekben a terráriumokban milyen hüllőt/hüllőket lehetne tartani?

Figyelt kérdés

Egyik: 40*25*25

Másik: 50*40*30

"Népszerűbb" fajokra gondoltam, amiket könnyebb beszerezni és nem csak egy tenyésztője van az adott fajnak az egész országban :)

+1 kérdés: 130*50*70-es terrárium meddig elég egy boa constrictornak? Most kb. 4 hónapos.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 21. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Leopárdgekkó? Állatkereskedésekben hozzájuthatsz.
2015. aug. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is, kb. egy héten belül meg is érkeznek a tenyésztőtől (2 db.). Leopárd gekkókat az 50*40*30-asba vagy a kisebbe is mehetnek?
2015. aug. 21. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mehetnek a kisebbe is,a nagyobba szakállas agámát vagy görög tekit ajánlanék!
2015. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kicsiben madárpókot tarthatsz, a nagyobba mehet egy leopárdgekkó, vagy egy madagaszkári nagyfejű gekkó pár.

Mind az agámának, mind a görög teknősnek kétszer ekkora terráriumra lenne szüksége...

2015. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszból írom, de jelenleg egyik fajta hüllő tartására sem vagy felkészülve, mivel nem tudod mekkora terrárium kell neki. Jobb lenne, ha kutatnál, utána olvasnál a dolgoknak, fotókat, filmeket néznél a "népszerű" hüllőkkel kapcsolatban, és aztán döntenél. Sokan előbb megveszik az állatot, és aztán kezdenek el utána járni, hogy mit is kezdjenek vele. Ez nagy stressz a gazdinak de főleg az állatnak.Ha ez nálad nem így van, elnézést, de sajnos sokszor fordul elő...
2015. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagyobba talán mehet a gekkó, de csak akkor, ha egyet tartasz, 2nek már kicsi.

Agámának ennél minimum kétszerekkora kell.


A kisebbe pedig maximum halat tartanék.

Ha tényleg szeretnél egy hüllőt készülj fel rendesen és vagyél megfelelő méretű terráriumot, ne azért válassz valamit, mert éppen akkora akadt otthon.

2015. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igyekszem felkészülni rendesen, csak nagyon megoszlanak a vélemények mindenhol. Jó lenne, ha lenne valami egységes dolog, mert pl. a terrárium méretének meghatározásánál is elég nagy különbségek vannak különböző oldalakon.

A terrárium méretek pedig nem azért ezek, mert ezt találtam itthon, csak találtam jó áron ilyen méretűeket, de feleslegesen nem akarom megvenni, ezért inkább rákérdeztem, mit lehet tartani bennük.

2015. aug. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!