Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Olvastam. Hogy a gabona...

Olvastam. Hogy a gabona siklók jó tartási körülmények közt elélhetnek 16 évig. Ha én vennék egyet és tegyük fel 14 év múlva elpusztulna a gabona sikló, lennék- e annyira tapasztalt, hogy tarthassak és megkapjam az engedély a tigrispiton tartásához?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ezt már nem hiszem el! Írtam neked egy kérdéssel ezelőtt! keresd meg a friss közlönyt, és olvasd el!


[link]


Megkerestem neked! Jó szórakozást!

2015. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kinek írtál mit?
2015. dec. 29. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Valamelyik mai kérdésedben írtam, hogy nézz utána mik a tárgyi illetve személyi feltételei.
2015. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok. De nekem ezek az állatok nagyon tetszettek nekem. Csak nem értem,hogy miért kiabáltak? A gabona sikló tartásához nem kell engedély. Legalább is ezt olvastam. A királypitonhoz sem kell engedély, de mivel védett állat kellenek igazolások róla. Ezek könnyen megszerezhetőek? Még egy ne haragudjatok. Hülye voltam. De a tigrispitonok nagyon tetszettek. Esetleg királypiton? De azokhoz is igazolások kellenek. És mint ahogy kérdeztem , ezeket az igazolásokat könnyen meg lehet szerezni? Amúgy 3 napja regisztráltam. Ez viszont nem fel mentség.Bocsánat.
2015. dec. 29. 17:56
 6/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy ismételtem a nekem szót. Megértem, hogy ha az én kérdéseimre nem akarnak választ írni.
2015. dec. 29. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:

A származási igazolást(CITES papír) az állat vásárlásánál kapod. A veszélyes állatok tartásához szükséges engedély teljesen más, ezt nem fogják neked csak úgy odaadni, mert jaj de tetszenek neked.


Olvass utána a feltételeinek, le vannak írva. Ha ezeket tudod teljesíteni, akkor van esélyed, hogy megkapd az engedélyt.


A kérdésre válaszolva: Nem, nem lennél olyan tapasztalt, mert egy gabonasiklót nagyon könnyű kezelni, ha esetleg megharap, abból sem lesz semmi komoly.

Ezzel szemben egy kifejlett tigrispitont(amit hülyeség egy egy méterre növő királypitonhoz hasonlítani, ami inkább összegömbölyödik, minthogy harapjon) egyedül még mozgatni is nehézkes.

2015. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És elnézést ha már pedig biztos, hogy idegesítő voltam. És igazad van. De én nem hasonlítottam a királyt a tigrishez. Az amerikaiak azért nevezték el a királypitont mert úgy összegömbölyödik, hogy úgy néz ki mint egy labda. Ebben tisztában voltam. De azért köszönöm!
2015. dec. 29. 20:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy kihagytam labdapitonnak. Nem akarok megint idegesítő lenni, de ha utána olvasok a feltételeknek, akkor arra lesz esély, hogy megszerezzem a CITES engedélyt?
2015. dec. 29. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!