Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lehet, hogy az alacsony...

Lehet, hogy az alacsony homerseklet miatt csinalta?

Figyelt kérdés
Elore is bocsanat, hogy nincs ekezet, de telefonrol irok. Szoval van egy kis gabonasiklom 35 centi korul van 2 honapos lesz. Panelban lakunk itt meg nem kapcsoltak be a futest. Amikor hoztam volt meg olyan meleg, hogy egy asztali lampaval siman lehetett megfelelo homersekletle futeni a terrariumot. Amikor kicsit hidegebb lett olyan 5-6 napja elovettem az infra lampat h azt hasznaljuk ezentul, de rossz volt az izzo. Mivel pentek volt varni kellett par napot (egeszen hetfoig) hogy tudjak venni uj izzot. De egyre kevesbe lett aktiv es agresszivabb is lett ha hozza akartam erni. A szine is sotetedett. Ugy gondoltam vedleni fog, mert a regi gazditol megkerdeztem, hogy a tesoi is ilyen tajban vedlenek. De miota tartosan meleg a terrarium (tegnap, tegnapelott ota) ujra izgaga ejjelente es a szine is ujra gyonyoru piros. Ma meg is fogtam, szepen turte. Letezik, hogy az alacsonyabb homerseklet miatt csinalta ezt? Tudom, hogy vedlesi idoszak alatt nem lehet etetni, de en ma megetettem, mert igy lattam jonak, reg nem evett. Remelem, nem csinaltam rosszul semmit. Aggodok, kerlek segitsetek..

2016. szept. 30. 00:45
 1/4 anonim válasza:
Nincsen a siklódnak semmi baja... Ha hidegben van akkor lelassul és agresszívabb lesz (ahogy írtad). Lényegében hibernál. Szerintem a hideg miatt azt hitte, hogy tél van és kezdte elvakolni magát... A hüllőknél ez természetes.
2016. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*elvackolni
2016. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amúgy (bocsi nem sértés) de... miért jó az a kígyó van a házadban? Nem irtózok tőlük meg semmi ilyesmi de ezt soha nem értettem...
2016. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző, ez olyan kérdés,minthogy miért jó, hogy hörcsögöd/macskád/madarad/halad van. A siklók nem feltétlen tutujgatni való állatok, de én személy szerint azért tartok, mert gyönyörűnek találom őket és a kígyók/siklók azok az állatok, amiket egész nap tudnék csodálattal bámulni. :)
2017. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!