Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kis kaméleon etetése?

Kis kaméleon etetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis sisakos kaméleonom(olyan 10 cm-körüli)

és eddig úgy etettem hogy egy dobozkába voltak a vitaminozott tücskök(a tücskök kis méretűek amilyen a kis kaminak kell)és odanyújtottam neki a dobozt ő pedig kikapkodta belőle a tücsköket kb.:4-5db-ot(ez volt első nap).Következő nap csak egyet evett ugyanezzel a módszerrel.Azután pedig nem akart enni ezért beraktam neki azt a tücskös dobozt és azóta bent van a doboz és fogalmam sincs hogy evett-e belőle.Szerintetek hogy kellene etetnem?/Mitől van az hogy nem tudtam most azzal a módszerrel etetni ahogy szoktam?


2016. dec. 25. 10:58
 1/5 anonim válasza:
Próbáld meg csipesszel odanyújtani neki. De ha nem fogadja el, akkor nem tudsz mit tenni vele. Mi mindig beszórtuk neki beporozva. Remélem nem beteg
2016. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

most megpróbáltam egy levélre rakni neki egy tücsköt azt megette de többet nem evett,azóta is van bent tücsök.

Nagyon remélem hogy semmi baja sincs.

2016. dec. 29. 16:12
 3/5 anonim válasza:
Hogy van a kaméleonod azóta? Eszik már rendesen?
2017. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze nagyon jól van de csak csipeszből meg beszórva fogadja el a kaját.De nagyon szép és egészséges kis kami.:D
2017. jan. 6. 15:19
 5/5 anonim válasza:
ennek örülök! :)) jó, hogy rendbe jött a dolog
2017. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!