Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » (bőv lent) 9 éves ékszerteknős...

(bőv lent) 9 éves ékszerteknősöm 25L-es akváriumban tengődik (? )

Figyelt kérdés

Van egy ékszerteknősöm, volt neki szép nagy akvárium csináltatva szűrővel, melegítővel, napozóval és társaival..

Ma mikor takarítottam az akváriumot egyszerűen megcsúszott a kezemben és darabokra tört. Most egy 25 literes kis akváriumban van amiben kb megfordulni sem tud, annyi helye van, hogy egy kisebb napozó+a másik oldalon egy melegítő van az akváriumban (persze víz is).

Van valami megoldás, hogy nagyobb helyre kerüljön, vagy kibírja holnapig ilyen pici helyen? (sajnálom szerencsétlent)



2017. jan. 8. 16:07
 1/5 piriiiii ***** válasza:

Azt mi honnan tudjuk? Van rá megoldásod? Van nagyobb akváriumod? Akkor van rá megoldás.

Mi lesz holnap?

Azt akarod kérdezni, hogyha holnap szerzel neki egy ugyanolyan nagy akváriumot, mint, ami összetört, akkor kibírja-e ezt az időt? Szerintem ki.

2017. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ha nem buktál meg szövegértésből akkor láthatod, hogy azt kérdeztem kibírja-e ilyen pici helyen 1 napon keresztül.
2017. jan. 8. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy napot simán kibír.

Egy dologra figyelj oda. Nem tudom, mennyi vizet tettél ebbe a kicsike akváriumba, de ne legyen magasabb a teki páncéljánál. Mert ha kicsi a helye, és véletlenük átfordul, és te nem vagy ott, és esetleg a nagyon kicsi hely miatt nem tud magától visszafordulni, akkor belefulladhat a vízbe.

Holnapig semmi baja nem lesz a kis helyen.

2017. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs otthon lavórod vagy gyerek fürdető kádad? Abban átmenetileg inkább ellene,mint ebben a pinduri aksiban

De örülök,hogy holnap már megoldódik.

2017. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megoldottuk :) köszi a válaszokat.
2017. jan. 9. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!