Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Még nem volt kisállatom, és...

Még nem volt kisállatom, és tervezgetem hogy szerzek egyet. Milyen kígyót/teknőst ajánlotok ami még aktívan részt venne bizonyos szórakozásokban?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mifélét lehetne vele játszani de ha van valami amit szívesen csinál és ajánlott fajta, akkor arról megköszönnék egy-két kommentet ^^.

2017. jan. 20. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kígyóval és teknőssel játszani nem lehet. Kutyával vagy macskával lehet, de ezek tartása több időt igényel (azt nem írom, hogy több felelősséget, mert minden állat tartása ugyanannyi felelősséggel jár).
2017. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez de aranyos :DDDDDDDDD
2017. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hüllő nem alkalmas olyan dolgokra, mint egy emlős. Amit leírtál arra emlős jó. Szóval macska, kutya, esetleg valami rágcsáló amit ajánlok. Hüllőt semmiképpen! Őket csak ellátni és csodálni szabad.
2017. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem hüllőt keresel a leírtak alapján.

Ajánlom a tengerimalacot,törpesünt,hörcsögöt,degut,patkányt. Őket tudod simogatni,játszani velük,némelyiket trükkökre is meg lehet tanítani.

A hüllők egészen biztosan nem neked valók most.

2017. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ékszerteknőseimmel azt szoktam játszani, hogy teszek be hozzájuk guppikat, aztán nézem, hogyan vadásznak a kicsi dínók...


Aligátor teknőssel lehet komolyabbakat játszani, pl itt az ujjam, hol az ujjamot...

2017. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!