Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meg tudnatok mondani mennyibe...

Meg tudnatok mondani mennyibe kerül egy leopárd gekkó tartasa?

Figyelt kérdés

Mindennel együtt. (terrarium, szükséges technika, háttér, eleség)

Illetve hány literes terrarium kellene neki? Akvarisztikas vagyok inkább, de régóta érdekelnek a leopárd gekkók, és mint tudjuk, nem vágunk bele allattartasba előzetes informaciok szerzése nélkül. 😁 A válaszokat előre is köszi 🙂🙂


2018. júl. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Facebookon szoktam látni jelképes összegért elvihető terráriumos, full felszerelt gekkókat, pl ha a tulajnak költöznie kell. Szóval ha szemfüles vagy, lecsaphatsz 20-30ezer ft-ért egy gekkó párra.

De ha mindent újonnan szeretnél venni, az drága mulatság. A terrárium alapból 40ezer, akkor is ha használtat keresel, boltban meg 60+ezer. 1 db dekoratív kő/faág 5-10.000 is lehet, ebből raksz párat a terráriumba... Szóval nagyon el lehet szállni az árakkal. A te helyedben várnék egy kicsit, és facebookos hüllős csoportokban "vadásznék" a lehetőségekre.

2018. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló nagyon el van tájolva a kifejlett egyedeket is 7-8ezerér adják a picik még olcsóbbak( javaslom is hogy picit vegyél)

40000 ér terra?? viccnek is rossz 10 körül már kapni, használt hibátlan állapotút ( 40x80as alapterület a minimum 2 nek)

egy hím egy csaj együtt tartását nem javaslom mer a hím a folyamatos párzási ingerével vagyon kimeríti szóval ha több egyedet akarsz 1 hím 2 nőstény legyen de egyébként nem tásas állatok csak megtűrik egymást.

uvb lámpa nem kell mivel éjszakai állat

Egy melegítő lámpa vagy melegítő lap viszont kell

Ha csak nem vagy miliomos akkor nem érdemes a dekorációt boltból venni sziklákat faágakat farönköt ami alá bebújhat magad is könnyedén gyűjthetsz utánna pár perc alatt a sütőbe "fertőtleníted" ezt nem mindíg teszem én se meg

Eleségnek :Sáska, tücsök, csótány, Reptivittel beszórva

2018. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. mint egy macskáé, havi párezer forint.
2018. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik leg olcsóbban tartható gekkó.
2018. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!