Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nagyon szeretnék egy kígyót....

Nagyon szeretnék egy kígyót. Kérhetnék pár tanácsot ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon nagyon szeretnék egy közönséges óriáskígyót (tudományos neve: boa constrictor) de nem sokat tudok róla,és úgy gondoltam,hogy ideje utána járnom (azt biztosta tudom,hogy nagyon cukiiii). Kb mennyiért kapható? Mennyit,és mivel szokás etetni? Úgy általában agresszív? Szereti,ha sokszor kézben van,vagy inkább elvan magának?

A buta kérdésekért elnézést de nekem azok se tiszták xd

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. okt. 2. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Etetni ahogy nő úgy kell egyre nagyobb táplálékkal.Egy kifejlettet nyuszival kell.Kisebb korában napos csibét egeret patkányt kell neki adni.
2018. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ha átnyálaztad és még mindig van kérdésed gyere vissza.

de addig is:

Attól függ, az enyém terra plázáról van, mikor vettem alig volt nagyobb mint egy ceruza, sima vadas színváltozat 30euróért.

Az enyém két éves, három hetente kap egy nagyobb patkányt.

Annyira nem, sőt egész nyugodt szokott lenni, de ez alfaj és egyedfüggő.

Egyik kígyó/hüllő sem szeret kézben lenni. Ezek díszállatok, nem simogatásra vannak.

2018. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egy óriáskígyó elég nagy falat elsőre, egy királypiton jobb egy kezdőnek.
2018. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!