Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesünnek milyen gyíkot,...

Törpesünnek milyen gyíkot, békát, csigát lehet adni? És milyen formában lrhet adni?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy lehet adni nekik de azt nem írták hogy hogyan lehetne adni.

Aki tudna segíteni az kérem írjon.

És nem szertnék olyan kommenteket kapni hogy ne adj neki olyat, adj neki mást stb.



2020. febr. 22. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Akár szeretnéd hallani, akár nem, a gyíkok és békák Magyarországon védettek. Nem etetheted velük a sünödet.
2020. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én semmiképpen nem adnék a sünimnek békát és gyíkot... az enyém macskatápot, tojást eszik.
2020. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyíkok, békák védettek, a csigák meg parazitákat hordozhatnak. Ha mindenképp vérengzést szeretnél látni akkor állatkereskedésben kapható tücsök, gyászbogárlárva, lisztkukac, csótány mehet neki.
2020. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi vagyok milyen oldal sarkallja a süntartókat arra, hogy gyíkkal, békával etessék az állataikat.
2020. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha én a sünömnek betennék egy békát, nem tudna mit kezdeni vele. A csótánytól is fél, azt sem eszi meg, hátha még gyíkot kapna...

Egyébként a szabadban megfogott állatok mind parazitát és mérget tartalmazhatnak, amibe az állat belepusztulhat.

2020. febr. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!